Telefonický kontakt: +421 (0) 903 765 259 Email: heraldik@heraldik.sk

Charita

Charitatívna činnosť našej spoločnosti

Kvapka nádeje

Naša spoločnosť sa rozhodla podporovať aktivity spojené s charitatívnou činnosťou. Partnerom tejto iniciatívy sa stala nadácia Kvapka nádeje.

O nadácii Kvapka nádeje

Nadácia KVAPKA NÁDEJE bola založená s cieľom trvale a kontinuálne podporovať liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Veríme že naša snaha, vytvoriť na Slovensku pre malých onkologických a hematologických pacientov lekárske pracoviská a podmienky svetovej úrovne, ktoré pre nich môže predstavovať reálnu šancu na uzdravenie a záchranu života osloví subjekty a osobnosti kultúrneho, spoločenského a ekonomického sektoru rovnako ako aj širokú verejnosť do charitatívnej činnosti s cieľom dokázať, že chuť pomáhať druhým je pre slovenský národ charakteristická a je súčasťou ľudskej prirodzenosti ako aj zodpovednosti k ostatným.

Aktivity nadácie sú zamerané na:

Pomoc pri financovaní prístrojového vybavenia a prevádzky Transplantačnej jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave Pomoc pri zlepšení diagnostických postupov a liečebných metód Pomoc v oblasti psychosociálnej opatery Podpora vedeckých aktivít Podpora hemato–onkologických centier v regionálnych nemocniciach na celom Slovensku